ul. Bernardyńska 2, 85-029 Bydgoszcz
887 664 015
pwbydgoszcz@poczta.ordynariat.pl

Spotkanie Wielkanocne w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych

Spotkanie Wielkanocne w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych

Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych gen. dyw. Artur Kępczyński spotkał się z żołnierzami i pracownikami IWsp SZ z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Podczas swojego przemówienia mówił: “Już za kilka dni obchodzić będziemy Święta Wielkiej Nocy – święta najważniejsze w chrześcijańskim kalendarzu, mające swój nieodparty urok i oprawę wynikające z głębokiego zakorzenienia w polskiej kulturze i obyczaju. Myślę, że to jedno z najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych świąt.”.

Szef IWsp SZ wspomniał o żołnierzach pełniących służbę w tym czasie z dala od domu oraz podziękował wszystkim za dotychczasową służbę, pracę, wysiłek i zaangażowanie w codzienne obowiązki.

“W świątecznej, rodzinnej atmosferze znajdujemy chwilę wytchnienia od kłopotów dnia codziennego. Niech w każdym domu zagości radość i harmonia, pomyślność i optymizm, a nadzieja, którą te Święta przynoszą – nigdy nas nie opuszcza” – przekazał generał Kępczyński.

Dziekani Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych wraz z ks. kan. płk. Stanisławem Garbacikiem złożyli świąteczne życzenia i pobłogosławili poczęstunek.