ul. Bernardyńska 2, 85-029 Bydgoszcz
887 664 015
pwbydgoszcz@poczta.ordynariat.pl

Parafia Wojskowa w Bydgoszczy z II miejscem na IX Otwartym Turnieju o Puchar Dowódcy w piłce plażowej siatkowej z okazji święta JW 4385.

W dniu 2 września 2022 r., zgodnie z „Planem kalendarzem i regulaminem zawodów sportowych JW 4385 na 2022 rok” na obiektach sportowych jednostki został przeprowadzony IX Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej z Okazji Święta Jednostki o Puchar Dowódcy Jednostki Wojskowej 4385.
Do turnieju przystąpiliśmy w składzie: ks. por. Marek Pruszkowski, Marcin Wątorski.

W turnieju udział wzięły reprezentacje z następujących instytucji i jednostek wojskowych garnizonu Bydgoszcz:

• Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji – Ośrodek Zamiejscowy w Bydgoszczy;
  • Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych;
  • 22. ODN – Sztab;
  • 22. ODN – Rozpoznanie z Zespołem Kierowania Lotnictwa;
  • Parafia Garnizonowa w Bydgoszczy.

Turniej stał na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie. Wszystkie zespoły zostały  wyróżnione dyplomami oraz pamiątkowymi trofeami, a zespoły, które zajęły miejsca I-III pucharami Dowódcy Jednostki Wojskowej 4385.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA VII OTWARTEGO TURNIEJU PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA JEDNOSTKI O PUCHAR DOWÓDCY JEDNOSTKI

I  miejsce – Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji – Ośrodek Zamiejscowy w Bydgoszczy;

II miejsce – Parafia Garnizonowa w Bydgoszczy;

III miejsce – 22. ODN – Rozpoznanie z Zespołem Kierowania Lotnictwa;

IV miejsce – Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych;

III miejsce – 22. ODN – Sztab.

Uroczystego zakończenia turnieju i wręczenia nagród dokonał Dowódca 22. Ośrodka Dowodzenia i Naprowadzania płk. dypl. pil. Robert WEISSGERBER dziękując za udział i wyjątkową sportową kulturę w trakcie całych rozgrywek.